Dveře jsou neodmyslitelnou součástí interiéru, které ani v nejmenším nelze přehlédnout. Nabízíme vám interiérové dveře tří renomovaných značek. Kvalitu těchto výrobců jsme si léty ověřili a máme dobré zkušenosti s jejich montáží i vstřícnosti dodavatelů při řešení případných problémů.

Odolnost
Naše dveře jsou mechanicky odolné. Na dveřní křídlo se namísto fólie používá CPL neboli střednětlaký laminát. Existuje i vysokotlaký HPL laminát, na ten se však více sází v prostorách s extrémnějším zacházením.

Protipožární ochrana
Dveře mohou být také protipožární a vyplatí se v domácnostech, které mají například kotel na pevná paliva, garáž nebo dílnu s věcmi potenciálně hořlavými. Tyto dveře vám poskytnou dost času, abyste v případě požáru stihli opustit domov. Navíc je lze doplnit kouřotěsnou úpravou.

Klimatické dveře
Tento typ se hodí do míst s rozdílnými teplotami a vlhkostí, například do koupelny nebo do vstupní chodby navazující na obytný prostor. Součástí jejich konstrukce je hliníková vrstva, která chrání dveře proti deformacím způsobeným vlhkostním a teplotním přechodem. Takové dveře pak podle druhu mohou zvládnout bez problému i dvacetistupňový rozdíl.

Protihlukové dveře
O protihlukových dveřích uvažujte například v ložnici, pracovně, v dětském pokoji či v takových místnostech, kde oceníte větší klid. Protihlukové dveře je třeba pojímat komplexně, včetně zárubní a prahu.

Posuvné dveře
Ve srovnání s běžnými otočnými dveřmi vám ušetří až 1,2 m2. Jednokřídlé, dvoukřídlé nebo celoskleněné – všechny posuvné dveře do zdi lze vybavit tichým dorazem. Dveře tak snesou i razantnější zacházení. Nabízíme dveře posuvné po zdi, ale i pouzdra, která se umisťují do zdi. Další úsporu místa při otevírání nabídnou staré známé skládací dveře, elegantnějším řešením jsou dveře lamelové a mezi novinku poslední doby patří posuvně kyvné, které lze otvírat do obou stran.

Bezpolodrážkové
Tzv. bezfalcové dveře se stali módním prvkem interiérů. Jsou to dveře, které z pohledové strany lícují přesně se zárubněmi a prodávají se s viditelnými nebo skrytými panty.

Skleněné dveře
Společně s dveřmi se skleněnými výplněmi jsou vhodné jen do některých místností, jako jsou obývací pokoj, kuchyně či jídelna. Střepů se nemusíte bát, dveře vyrábíme v bezpečnostním provedení odolávajícímu běžnému provozu. Nabízíme je v nejrůznějších úpravách, skla gravírovaná, pískovaná nebo také moderní grafosklo. Nedělají nám problém ani dvoukřídlé či posuvné. Pro inspiraci můžete nahlédnout do produktových katalogů našich obchodních partnerů. Jejich seznam najdete níže:

  • Porta Doors

https://www.portadoors.cz/

Firma s dvacetiletou zkušeností na trhu nabízí dostupné a přitom střídmé a líbivé vchodové a interiérové dveře. Porta Doors je skvělou volbou pro všechny, kteří hledaní vynikající poměr kvality a ceny.

 

  • Eurowood

Firma Eurowood působí na trhu již dlouhých 65 let a za tu dobu se jasně vyprofilovala jako výrobce velmi širokého sortimentu cenově dostupných dveří s líbivým designem.

 

 

  • Sapeli

https://www.sapeli.cz/

Sapeli je firma se stoletou tradicí v oboru truhlařiny a patří ke špičce ve svém oboru. Od dob první republiky vyrábí skuteční odborníci kvalitní dveře, které vydrží několik generací. Zákazníci, kteří jsou ochotni připlatit za kvalitu, vybírají Sapeli.