Postel provází člověka již od pravěku. Zpočátku představovala jen místa na podlaze vystlaná suchou trávou. Následně se nahradila zvířecí kůží, pro lepší izolaci a o pár set let se vypracovala téměř do podoby, kterou známe nyní.

V dnešní době je již výběr postelí široký a naši pracovníci Vám rádi nabídnou kvalitní postele, které budou nejen pohodlné, ale budou ladit s celkovým designem Vaší ložnice.

Naše nabídka je široká, nabízíme postele z lamina, synchropóru, přírodní dýhy i z masivu.
Postele z lamina a synchropórů vyrábíme dle Vašich požadavků, kdy zákazník ocení kvalitu a komfort postelí na zakázku. Naše postele na míru vynikají svou kvalitou, řemeslným zpracováním, dlouhou životností a dalšími, zákazníky oceňovanými vlastnostmi

Důležitou věcí, kterou si při výběru postele, roštu i matrace musíte uvědomit je fakt, že postel je nábytkem, který každý z nás využívá nejméně osm hodin denně a její význam i postavení jsou pro nás velmi důležité.
Dalším bodem naší nabídky jsou laminátové, dýhované a masivní postele od kvalitních výrobců, jako jsou LB Bohemia, BMB Ždánice, Lucatec, Snooze a Ahorn.