Děkujeme za dobře odvedenou práci, byli jsme spokojení kromě malých drobností. Děkujeme.

Kateřina Pelclová

Děkujeme za velmi překrásnou kuchyňskou linku. Perfektně odvedená práce.

Jan Šmíd

Byli jsme moc spokojení. Chlapci jsou moc šikovní a kuchyň se nám ohromně líbí. A poděkování patří i slečně Novotné za zorganizování. Moc dobře nám poradila. A děkujeme za dárky. Děkujeme.

manželé Kučerovi

Jsem moc spokojená s dobře odvedenou prací podle našich představ. Pokud budu potřebovat, obrátím se opět na vaši firmu. Děkujeme.

Vepřkovi

Děkujeme za velmi dobře odvedenou práci, díky všem pracovníkům co se na naší kuchyňské lince podíleli.

Manželé Měrkovi

Mnohokrát děkujeme za perfektně odvedenou práci, profesionální přístup a ochotu. S kuchyní jsme maximálně spokojení, celé rodině i všem známým se velice líbí. Všem svým známým a přátelům budeme vaši firmu vřele doporučovat.

Zdeněk Studený

Děkuji za skvěle provedenou práci, krásnou kuchyň a milý a ochotný personál firmy Komárek Kuchyně. Přeji mnoho nejen pracovních úspěchů! Děkuji ještě jednou.

Bohdan Haltmar

Děkujeme mockrát za zhotovení mojí kuchyně. Bylo to moje velké přání. Vaši pracovníci byli skvělí, všechno jim šlo krásně od ruky.

Vašíčková
Králová

Děkujeme za splnění našeho snu – mít moderní a velkou kuchyni, je překrásná i díky Vašim profesionálním radám. Také šatní skříň a botník se moc povedly, jsou praktické a prostorné. Moc děkujeme.

Kubovi
Loštice

Profesionální přístup, příjemné jednání, dodržení přislíbených termínů. Tak by to mělo vypadat vždy. Děkujeme.

Müllerovi