Hlavním, velmi důležitým prvkem obývacího pokoje je pohodlná a kvalitní sedací souprava, která dodá celému interiéru společný odpočinkový prostor. Sedací soupravy vám můžeme nabídnout nejen v moderním, ale i tradičním stylu od IN-ELIS, což je německá firma se zastoupením u nás i na Slovensku.

https://www.inelis.cz/

Sedací souprava je jednoznačně nejvíc zatěžovaný kus nábytku v interiérech. Kromě dokonalého vzhledu je potřeba brát v úvahu i parametry, jako je složení a kvalita. Ručíme za to, že firma In Elis jako ověřený výrobce ví, jak zabezpečit kvalitu použitých materiálů a prvotřídní zpracování. Nábytek In Elis je navíc navrhovaný špičkovými designéry a našim spokojeným zákazníkům doma slouží dlouhé roky.

Jak vybírat novou sedací soupravu?

S námi je výběr nové sedačky snadný.  Nejdříve společně vybereme tvar a druh sedací soupravy. Pak předložíme vzorky materiálů, doporučíme ideální dekor a následně vypracujeme konkrétní cenovou nabídku.

Sedací soupravy můžeme rozdělit na tradiční, které v různých provedeních naplní váš domov klidem a harmonií. Pro lepší komfort si můžete vybrat pohodlnou sedací soupravu s vysokou opěrkou krku a nastavitelnými područkami. Pro zákazníky, kteří bojují s nedostatkem místa v domácnosti, nabízíme praktické sedací soupravy s úložným prostorem.

A pak tu máme moderní sedací soupravy. Ty korespondují se současností a odpovídají módním trendům 21. století. Moderní sedací soupravy se vyznačují především jednoduchostí a pohodlím. Vybírat můžete ze široké škály materiálů a barev a stejně jako u tradičních sestav Vám můžeme nabídnout vysoké opěrky krku a praktické úložné prostory. Vysoká kvalita a nezávadnost použitých materiálů je u našich výrobků samozřejmostí.