Hlavním, velmi důležitým prvkem obývacího pokoje je pohodlná a kvalitní sedací souprava, která dodá celému interiéru společný odpočinkový prostor. Sedací soupravy vám můžeme nabídnout nejen v moderním, ale i tradičním stylu od dvou renomovaných výrobců. První z nich je IN-ELIS, což je německá firma se zastoupením u nás i na Slovensku. Druhým výrobcem je česká firma AKSAMITE.

  • In-Elis – německá firma, zastoupení v České a Slovenské republice
  • Aksamite – český výrobce

Pro snadnější výběr sedací soupravy Vám naši prodejci předloží vzorky materiálů, doporučí Vám, který dekor by byl vhodný pro Vás, a následně vypracují konkrétní cenovou nabídku.

Rozdělení sedacích souprav:

Tradiční sedací soupravy
V různých provedeních naplní váš domov klidem a harmonií. Pro lepší komfort si můžete vybrat pohodlnou sedací soupravu s vysokou opěrkou krku a nastavitelnými područkami. Pro zákazníky, kteří bojují s nedostatkem místa v domácnosti, nabízíme praktické sedací soupravy s úložným prostorem.
Moderní sedací soupravy
Korespondují se současností a odpovídají módním trendům 21. století. Moderní sedací soupravy se vyznačují především jednoduchostí a pohodlím. Vybírat můžete ze široké škály materiálů a barev a stejně jako u tradičních sestav Vám můžeme nabídnout vysoké opěrky krku a praktické úložné prostory. Vysoká kvalita a nezávadnost použitých materiálů je u našich výrobků samozřejmostí.