mega888 Kuchyně Komárek Zábřeh na Moravě - už 23 let s vámi - Kuchyňské spotřebiče
+420 774 450 563

Nabízíme kvalitní a ověřené kuchyňské spotřebiče od renomovaných výrobců. Navštivte naše studio a my vám pomůžeme se zorientovat v široké nabídce. Společně s vámi vybereme spotřebiče přesně pro vás a vaši kuchyň. Nenecháváme nic náhodě, a tak je součástí našich služeb záruční i pozáruční servis spotřebičů. Garantujeme vám rychlé a spolehlivé jednání.

* - Povinné pole

http://www.brandt.cz/uvod

Brandt je tradiční francouzskou značkou elektrospotřebičů s více než 60letou tradicí. Výjimečné postavení na trhu si značka získala vysokou úrovní výzkumu. Známá je jako průkopník nových technologií. Například indukční desku přivedla jako první na trh už v roce 1980, následovaly vynálezy jako pyrolytické samočištění u trub, technologie chladných dvířek, přihrádka s nulovou zónou 0-3° C, a v neposlední řadě koncept ekonomické a ekologické pračky s automatickým dávkováním E-dose. Inovace ruku v ruce s kvalitou a propracovaným designem. To je Brandt. Výborná volba pro náročné zákazníky. Čtyři roky záruky jsou u této značky samozřejmostí.

http://www.de-dietrich.cz/

Tradice od roku 1684, technická vyspělost, francouzská elegance, neotřelý design, a navíc symbol luxusu. To jsou pro nás prémiové spotřebiče značky DE DIETRICH. Kombinace skla, nerezu a mědi? Tohle a mnoho dalších, často až nepředstavitelně náročných představ tahle firma umí zhmotnit. Doporučujeme klientům, kteří si chtějí a mohou dopřát luxusní spotřebiče se skvělými parametry, kvalitou a prestiží.

https://www.bekocr.cz/

Značka Beko vybavuje domácnosti spolehlivými domácími spotřebiči od roku 1967. Od roku 2005 působí značka také u nás, kde se stala známou a oblíbenou díky příznivým cenám při zachování dostatečné kvality. Mezi nejprodávanější patří také v Polsku a Velké Británii. Zajímavá je též pětiletá záruka na vybrané spotřebiče. Pokud je důležitým kritériem našich zákazníků při výběru spotřebičů cena, pak doporučujeme Beko.

https://www.gorenje.cz/spotrebice

Gorenje je slovinská značka, která nabízí zákazníkům zajímavý poměr ceny, kvality a osobitého designu. Spotřebiče dodává ve více než 70 zemích po celém světě a znakem kvality je i nadstandardní záruka po dobu 5 let.

https://www.electrolux.cz/

Electrolux je druhým největším výrobcem domácích spotřebičů na světě a představuje světovou špičku na trhu dostupných domácích spotřebičů. Švédská značka působí na trhu domácích elektrospotřebičů od počátku 20. století a vešla v známost díky prvnímu evropskému vysavači, který vyrobila. Lídrem ve svém oboru zůstává dodnes.  Zaměřuje se na inovace, které jsou důmyslně konstruovány. Doporučujeme klientům, kteří si potrpí na kvalitu a prémiové zboží, ale luxusní značky jako De dietrich považují za zbytečný luxus.

https://www.aeg.cz/

Firma AEG se věnuje výrobě elektrospotřebičů již více než 130 let. Výrobky značky AEG rádi doporučujeme klientům, kteří si potrpí na design. Za přiměřenou cenu totiž tato značka dokáže nabídnout to, co jiné za cenu mnohem vyšší. Body u nás firma sbírá také šetrným přístupem k životnímu prostředí. Produkty AEG totiž neobsahují freony ani fluoruhlovodíky.

https://www.whirlpool.cz/

Whirlpool je největším výrobcem na celosvětovém trhu bílé techniky, domácích spotřebičů a vybavení domácnosti již více než 100 let. Cenová hladina spotřebičů je nastavena podobně jako u značky Beko. Značka se do podvědomí zákazníků zapsala jako nositelka šestého smyslu a patří k nejoblíbenějším z cenově dostupných.

www.hoover.cz

Spotřebiče Hoover jsou ztělesněním minimalistického designu. Hlavní pilířem současných produktů je ale ovládání spotřebičů prostřednictvím smartphonů. Pro všechny zákazníky, kteří drží krok s moderními technologiemi a žijí on-line, je značka Hoover přirozeným krokem vpřed. Záruka 5 let.

Pořiďte si retro spotřebiče od nás

Retro je in. Jednoduché, elegantní a nesmírně trendy spotřebiče ověřených značek pasují nejen do retro interiérů. Budete překvapeni, kam všude tyto designové výrobky zapadnou a jak umí ozvláštnit minimalistický interiér. Nejraději doporučujeme zákazníkům retro v podání značek  Gorenje, Whirlpool, Teka a Whirlpool. V nabídce ale máme i další výrobce, jako například Bosch, Siemens, Candy, Mora, nebo Teka.