mega888 Kuchyně Komárek Zábřeh na Moravě - už 23 let s vámi - Zdravotní matrace
+420 774 450 563

Dobrý a zdravý spánek je základ. A tak vás asi nepřekvapí, že výběr vaší nové matrace není dobré podcenit. Ostatně v posteli člověk stráví denně až osm hodin svého času. Budeme tedy rádi, pokud si na výběr ideální matrace najdete alespoň 30 minut času. Rádi vám s výběrem matrace v našem studiu pomůžeme. Sami si vyzkoušíte naše kousky a my vám poradíme s výběrem té nejlepší.

Máme pro vás různorodou nabídku zdravotních matrací. Latexové, gelové, matrace ze studených pěn, matrace z PUR pěny, líné pěny, pružinové matrace a matrace s lamelovým roštem. Po letech jsme zjistili, kteří výrobci matrací slaví u našich zákazníků největší úspěchy a právě s těmi spolupracujeme. Kteří to jsou?

* - Povinné pole

https://www.magniflex.cz/

Italská firma Magniflex se zabývá výrobou matrací přes 55 let. Na 150 zaměstnanců se věnuje nejen výrobě, ale i soustavnému výzkumu a inovacím. Výsledkem práce je široké spektrum kvalitních matrací s maximální možnou mírou individualizace pro náročné zákazníky v celé Evropě. Nad míru sympatický je i zodpovědný a šetrný přístup k životnímu prostředí. Ne vždy platí příměr dražší rovná se lepší. V případě matrací Magniflex jsme si jistí, že za danou cenu dostane náš zákazník odpovídající výrobek. Navíc na matracích od tohoto výrobce odpočívá například herec Jiří Lábus, režisér Jiří Menzel, nebo moderátor Marek Eben.

http://www.lbbohemia.cz/

Rodinná česká firma s tradicí od roku 2000 je v porovnání s konkurenty firmou mladou, avšak progresivní a s jasnou vizí. Vznik firmy je postaven na vývoji vysoce kvalitních ortopedických matrací pro zdravotnictví, za které získala mnoho ocenění včetně TOP CZECH QUALITY. Etablovaná společnost se následně rozhodla využít svých poznatků i v oblasti ložnicových matrací. Hledáte-li matraci, která v sobě spojuje nejlepší vlastnosti matrací zdravotnických a ložnicových, jsou pro vás matrace LB Bohemia patrně nejlepší volbou.

http://www.snooze.cz

SNOOZE s. r. o. je česká firma, která se specializuje na výrobu matrací a roštů. Nejvýraznějším rysem matrací SNOOZE je jejich složené nelepené provedení vrstev matrace, díky kterému je možné měnit tvrdost matrace (měnit pořadí vrstev v matraci) v průběhu jejího používání. Z řad našich zákazníků si je oblíbili zejména ti, kterým se často mění váha, nebo mívají v průběhu roku či měsíců jiné nároky na tvrdost matrace. Velkou výhodou je také možnost větrání a údržba matrace v rozloženém stavu, což je výhodné pro zákazníky, kteří trpí nadměrnou potivostí. Maximální možnou míru individualizace vnímáme jako nejvyšší přidanou hodnotu matrací Snooze.

Jsme také schopni nabídnout i další výrobce matrací, jako jsou: Svět spánku, Tropico, Materasso, Ahorn, nebo Mabo.