mega888 Kuchyně Komárek Zábřeh na Moravě - už 23 let s vámi - Postelové rošty
+420 774 450 563

Postelový rošt prodlužuje životnost matrace a vylepšuje její vlastnosti. Naše rošty dodáváme v různém provedení a výběr je zcela na vašem uvážení. Postelové rošty se dělí na dvě základní skupiny. První z nich jsou lamelové rošty. Ty se od sebe liší uložením lamel, jejich šířkou, počtem, vzdáleností a možností nastavování tuhosti. Druhá skupina, segmentové rošty, patří do vyšší kategorie roštů. Disponují pružným podepíráním a ideálním rozložením hmotnosti těla. Oba typy roštů jsou dostupné v nepolohovatelné či polohovatelné verzi. Tu si navíc můžete vybrat jak manuálně, tak i motorově poháněnou. Výrobce postelových roštů, které vám nabízíme, jsou:

* - Povinné pole

http://www.ahorn.cz/ 

Firma Ahorn s historií datující se k toku 1995 je vůbec první společností v České republice, která začala vyrábět lamelové rošty. Není tedy překvapením, že je s objemem 140 tisíc roštů ročně největším výrobcem lamelových roštů u nás. V tomto případě se jedná o opravdu kvalitní kousky, které výborně doplní a podpoří vlastnosti vybrané matrace. Naši zákazníci, kteří mají  vysoké nároky nebo potřebují atypické rozměry, si obvykle vybírají právě tyto české rošty z Vlkoše u Kyjova.

 

https://materasso.cz/

Slovenská společnost Materasso působí na trhu od roku 1995 a v současné době pokrývá více než polovinu slovenského trhu, se svými matracemi uspěla i mimo evropský kontinent. S ročním objemem výroby okolo 70 tisíc roštů dokáže firma nabídnout široké spektrum lamelových roštů v zajímavém poměru ceny a kvality s důrazem na kvalitní spánek a správnou fyziologickou oporu těla.

http://www.lbbohemia.cz/

Rodinná česká firma s tradicí od roku 2000 je v porovnání s konkurenty firmou mladou, avšak progresivní a s jasnou vizí. Vznik firmy je postaven na vývoji vysoce kvalitních ortopedických matrací pro zdravotnictví. Sortiment byl následně rozšířen i na ložnicové matrace a samozřejmě rošty, které dokáží dokonale podpořit vlastnosti matrace.