mega888 Kuchyně Komárek Zábřeh na Moravě - už 23 let s vámi - Stoly a stolky
+420 774 450 563

Na jídelní stoly by měly být kladeny vyšší nároky, než by se na první pohled mohlo zdát. Vyrábíme stoly, které s Vámi prožijí šťastně i po desetiletí.

Nabídka jídelních stolů je velmi široká. Vyrábíme stoly z laminátů, dýhy, kvalitního dřeva i v laku či vysokém lesku, díky němuž působí luxusně. Vhodný model Vám doporučí naši prodejci.

V nabídce máme i typově vyráběné stoly našich tuzemských i zahraničních obchodních partnerů. Vybírat může každý dle svého gusta, od moderních stolů v zrcadlovém lesku, skleněných stolů na nápaditých kovových podnožích přes tradiční stoly v různých dřevinách, rozkládací stoly až po masivní rustikální modely vhodné do tradičních jídelen.

Pýchou naší výroby jsou stoly HOUSE vyráběné z masivního bukového hranolu zatažené umakartovým povrchem, který je nabízen v nekonečné škále dekorů jak dřevin tak barev s vysokolesklých umakartů. Horní deska o síle 8cm může být osazena vkladem ze skla Lacobel v barevnici RAL, stále populárnějším grafosklem nebo s deskou v celodekoru s možností kovové ozdoby mezi deskou a nohou. Rozměr přizpůsobíme požadavkům konkrétního zákazníka.

Stoly HOUSE mají díky povrchové úpravě vysokou odolnost, přesné spoje a designově zapadají do ultramoderních i klasičtěji pojatých interiérů.

 

* - Povinné pole