mega888 Kuchyně Komárek Zábřeh na Moravě - už 23 let s vámi - Sedací soupravy
+420 774 450 563

Hlavním, velmi důležitým prvkem obývacího pokoje je pohodlná a kvalitní sedací souprava, která dodá celému interiéru společný odpočinkový prostor. Sedací soupravy vám můžeme nabídnout nejen v moderním, ale i tradičním stylu. Našimi hlavními partnery jsou Böhm a  In-Ellis.

* - Povinné pole

https://www.bohmsedacky.cz/

je jeden z předních českých výrobců sedacích souprav, který už 25 let přináší správnou pohodu a pohodlí do domovů těch, kteří volili tyto báječné kusy čalouněného nábytku. Böhm vyrábí sedací soupravy, které nejsou jen estetické, ale tvoří ostrůvek pohody, na který se bude klient vždy rád vracet po dlouhém a náročném dni.

https://www.inelis.cz/

je německá firma se zastoupením u nás i na Slovensku. Nábytek In Elis je navíc navrhovaný špičkovými designéry a našim spokojeným zákazníkům doma slouží dlouhé roky.

Jak vybírat novou sedací soupravu?

S námi je výběr nové sedačky snadný.  Nejdříve společně vybereme tvar a druh sedací soupravy. Pak předložíme vzorky materiálů, doporučíme ideální dekor a následně vypracujeme konkrétní cenovou nabídku.

Sedací soupravy můžeme rozdělit na tradiční, které v různých provedeních naplní váš domov klidem a harmonií. Pro lepší komfort si můžete vybrat pohodlnou sedací soupravu s vysokou opěrkou krku a nastavitelnými područkami. Pro zákazníky, kteří bojují s nedostatkem místa v domácnosti, nabízíme praktické sedací soupravy s úložným prostorem.

A pak tu máme moderní sedací soupravy. Ty korespondují se současností a odpovídají módním trendům 21. století. Moderní sedací soupravy se vyznačují především jednoduchostí a pohodlím. Vybírat můžete ze široké škály materiálů a barev a stejně jako u tradičních sestav Vám můžeme nabídnout vysoké opěrky krku a praktické úložné prostory. Vysoká kvalita a nezávadnost použitých materiálů je u našich výrobků samozřejmostí.