mega888 Kuchyně Komárek Zábřeh na Moravě - už 23 let s vámi - Realizace
+420 774 450 563

Nábytek na míru pro vás s láskou a s nadšením vyrábíme už přes dvacet let. Za tu dobu jsme nasbírali nespočet zkušeností, které se každý den snažíme předávat našim zákazníkům ve formě nábytku, který bude sloužit a dělat radost mnoho let. Podívejte se na naše realizace na poslední období. Ať jsou pro vás užitečnou inspirací, nebo nápadem při vytváření vašeho nového domova.

Kuchyně na míru

Tohle jsou kuchyně, za kterými je kus našeho života. Nelitujeme. Každou z nich jsme spolu s klientem pečlivě navrhli a vyrobili tak, abychom si i po letech řekli, že naše snaha nebyla marná.

Více informací

Vestavěné skříně

Realizujeme vestavěné skříně a šatní systémy i pro ty nejnáročnější klienty. Při realizaci se přizpůsobíme všem vašim požadavkům, neomezí nás žádné výklenky, zaoblené stěny, ani zkosený strop v podkroví. Kdekoliv vám můžeme dopřát maximum komfortního úložného prostoru.

Více informací

Ložnice a dětské pokoje

Ložnice je místem odpočinku a naprostého soukromí. Měla by splňovat vaše maximální požadavky na komfort a pohodlí. Příjemnou atmosféru může naladit jemné osvětlení a vhodné textilní doplňky. Ložnice by totiž neměla potěšit jen vaši duši a oko, ale především vaše tělo.

Více informací