mega888 Kuchyně Komárek Zábřeh na Moravě - už 23 let s vámi - Postele
+420 774 450 563

Rádi byste kvalitní a pohodlnou postel, která navíc skvěle zapadne do designu vaší ložnice? Zastavte se u nás. Nabízíme postele z lamina, synchropóru, přírodní dýhy i z masivu.

Postel na míru vyniká svou kvalitou a řemeslným zpracováním, ale také dlouhou životností. Dalším bodem naší nabídky jsou laminátové, dýhované a masivní postele od kvalitních výrobců, jako jsou LB Bohemia, BMB Ždánice, Lucatec, Snooze nebo Ahorn.

* - Povinné pole

http://bmb.cz/

Ryze český výrobce nábytku s tradicí od roku 1992 je držitelem certifikátu Česká kvalita. V továrně na jižní Moravě vyrábí firma se svými 70 zaměstnanci kvalitní postele s osobitým designem. Designové kousky z přírodního masivu i dostupnější imitace masivního dřeva umí na přání zákazníka doplnit o úložný prostor nebo zásuvky vysouvané z boku postele.

www.svetspanku.cz/postele-z-masivu/

Postele Lucatec zaujmou na první pohled i náročného zákazníka. Jsou našimi nejoblíbenějšími, protože víme, že jsou s nimi naši zákazníci spokojeni mnoho let. Jedná se o velmi kvalitní, ryze české výrobky pocházející z dílny na Moravě. Postele Lucatec jsou vyrobeny výhradně z prvotřídního masivu nejvyšší kvality, především z jádrového buku, divokého jasanu a dubu. Do této firmy má zkrátka dřevotříska vstup zakázán.

www.spirit-continental.cz

Kontinentální postele jsou mezi postelemi prémiovým segmentem. Nejčastěji se s nimi setkáte v hotelích nejvyšší kvality, což jasně dokazuje, že se jedná o skutečnou perličku. Tento trend má své opodstatnění. Promyšlená a prověřená konstrukce těchto vysokých postelí poskytuje tělu maximální oporu a vysoký komfort a úroveň relaxace.  Firma Spirit doplnila tyto vlastnosti o kvalitní materiály, vysokou životnost, snadnou údržbu a osobitý design, který jim propůjčuje um českých i slovenských řemeslníků.

https://materasso.cz/

Slovenská společnost Materasso působí na trhu od roku 1995 a v současné době pokrývá více než polovinu slovenského trhu. Úspěchy slaví po celé Evropě i mimo ni. Ačkoli se firma profiluje především jako významný producent matrací a roštů, její nabídka postelí je více než zajímavá. Zahrnuje úzce profilovaný sortiment vysoce kvalitních designových čalouněných postelí včetně postelí kontinentálních. Určitě se nejedná o mainstreamové výrobky pro každého, o to více rádi je nabízíme.